Сімейна та індивідуальна фотозйомка - піджанр мистецтва фотографії, який дає можливість зафіксувати важливі події Вашого життя, життя Вашої сім'ї, те, як ростуть Ваші дітки, змінюєтесь Ви, які щасливі й прекрасні моменти трапляються у житті.

 

Я, і як сімейний фотограф, звісно ж, займаюся сімейними фотосесіями, індивідуальною зйомкою, зйомкою закоханих, фотозйомкою дітей і сімей в очікуванні діток, а таож різних святкових подій. Я вважаю це важливою частиною своєї роботи, оскільки працювати з щасливими людьми дуже приємно, позитивно і важливо. А ще, мені дуже подобається працювати з постійними клієнтами, які після весільної зйомки звертаються за фотосесією вагітності, новонароджених, сімейних свят і зйомки love story на свої річниці - постійним клієнтам я звісно ж надаю знижки на всі наступні зйомки.

 

На жаль, багато людей не розуміють цінності фотографій, інформації та спогадів, які в них зберігаються. Так, у сучасному світі є багато можливості самостійно закарбувати будь-яку подію, адже щонайменше у всіх під рукою є телефон із камерою, і багато людей думають, що ці фото принесуть їм радість під час перегляду їх через роки. Певна цінність є в таких фото і відео, але естетичною красою моменту можна насолодитися лише через фото, зроблене професіоналом і зі сторони, не зацікавленим так би мовити. Фотограф - він як невидимка, може закарбовувати на світлинах моменти, які не схоплять інші люди, гості на урочистості, адже на будь-яке свято, наприклад, вони теж прийшли відпочити, а проводити фотосесію має професійний фотограф.


Так само і про відеозйомку. Повірте, через роки гарний кліп з Вашого будь-якого свята чи події Ви будете дивитися з приємною ностальгією, Ви зможете на деякий час повернутися в минуле, в гарний день і пережити ті емоції заново. А це безцінно!

 

Цінуйте кожну мить з Вашими близькими, зберігайте спогади про них для себе і своїх майбутніх поколінь не тільки у своїй голові, а і у гарних фотографях та відео!

Ми завжди раді співпраці! Звертайтеся за телефоном:

+38 (066) 612 57 82

+38 (066) 86 25 398

Сімейні, індивідуальні фотосесії, Лав сторі та зйомка вагітності у Києві - сімейний фотограф Марія Ковальчук.