СІМЕЙНІ ФОТОСЕСІЇ

Будь-яка фотосесія - це спосіб заморозити час, адже фотографія зберігає в собі почуття та емоції, спогади і переживання, може проявити щирість і показати ваше кохання.  Фотосесії з сім'єю, друзями, близькими людьми допоможе закарбувати Ваш спільний день, Ваше свято, Ваші радощі, Ваші події!

 

Фотосесію з близькими людьми можна провести на природі, у фотостудії, в кафе, на будь-якому заході або просто гуляючи містом. Головне що?! Звичайно ж ваш гарний настрій і бажання. Постарайтеся поводитися природно під час фотосесії, згадайте ваші спільні жарти, побудьте трохи дітьми - будьте щирими і посміхайтеся! Іноді дуже важливо під час фотосесії забути про фотографа і просто насолодитися моментом!

 

Постарайтеся підібрати схожий одяг за стилем і кольором для всіх. Якщо це сімейна фотосесія, одягніть схоже вбрання в стилі "мама і дочка" або в схожий одяг тата і сина. Якщо це фотосесія друзів, будьте повністю різними, протилежними за кольором, наприклад, або зробіть "white party" чи "black party". Для сімейної фотосесії з літніми людьми одягніться більш офіційно, але зберігайте кольорову гамму.

 

Завжди перед фотосесією обговоріть усі деталі з фотографом, розкажіть йому свої побажання, якщо потрібно, підберіть разом місце для фотосесії та образ, реквізит, навіть макіяж і зачіску. 


На сімейну фотосесію з маленькими дітками візьміть їхні улюблені іграшки. На зйомку хрестин візьміть обов'язково соску. Перед будь-якою дитячою фотосесією підберіть правильний час, щоб дитина поспала, обов'язково її погодуйте, одягніть комфортно, візьміть із собою попити.

 

Перед фотосесією подивіться аналогічні картинки в інтернеті, уявіть свою зйомку у себе в голові та розслабтеся - постарайтеся отримати від процесу фото- або відеозйомки максимум задоволення, адже Ваш настрій відбиватиметься на фото і відео, і нехай він буде позитивним!

Ми завжди раді співпраці! Звертайтеся за телефоном:

+38 (066) 612 57 82

+38 (066) 86 25 398

Сімейна фотосесія Київ. Семейний фотограф Марія Ковальчук. Хрестини Київ. Зйомка дня народження у Києві.