ФОТОКНИГИ

Фотокниги та їхні плюси

Останнім часом фотокниги стали дуже популярними і на те є причини!


Фотокнига - це не просто альбом із фото, як думає більшість, це справжня книжка з надрукованими в ній фотографіями на матовому або шовковому папері, у різних палітурках... Оформлення книги та її обкладинка можуть бути різними! Фотокнига передає саме відчуття події, надрукованої в ній. Повірте, це не просто фотоальбомчик із місцевих магазинів.

 

Я працюю з чудовим виробником фотокниг, одними з найкращих в Україні. Верстку книги роблю самостійно, враховуючи Ваші побажання. Під час колажування фотокниг я намагаюся їх не "набивати" фотографіями - розстановку роблю грамотно і так, щоб мали естетичний вигляд. Фотокниги роблю в більш класичному вигляді (зазвичай розміри 20х20см, 25х25см, 30х30см). Обкладинки робляться з якісної фотобумаги, шкірозамінника, льону або дерева, на них може бути прикріплений шильд або можна дозамовити під неї бокс. Аркуші книг можуть бути без основи і з основою (більш щільними). Є книги з форзацами та без, вони можуть бути різних кольорів. Усе на Ваш смак!

 

Коли тримаєш в руках гарну фотокнигу (нехай це навіть маленька сімейна книга), розумієш цінність самої фотографії, адже в сучасному світі люди звикли до електронного варіанту фото, люди їх найчастіше дивляться в телефоні, іноді на комп'ютері, рідше - роздруковані реальні фотографії, а фотокнига - то реально кайф! Вони передають саму атмосферу зйомки, відображеного моменту! Одні й ті самі фото на моніторі не викликають такого почуття захоплення, як на аркушах фотокниги! Тим паче, фотокнигу Ви можете відкрити у будь-який час, просто сидячи разом дома, і Ви одразу ж повернетеся в атмосферу тих моментів.

Ми завжди раді співпраці! Звертайтеся за телефоном:

+38 (066) 612 57 82

+38 (066) 86 25 398

Фотокнига Київ. Весільна фотокнига Київ. Сімейна фотокнига Київ. Весільна фотокнига Ірпінь, Вишневе, Київська область.