LOVE STORY

Що таке зйомка Love Story і як її знімають?

Зйомка Love Story - це індивідуальна фотосесія для пари. 

 

Сама назва говорить за себе - Ви можете зробити спільну зйомку фото або відео своєї прогулянки, Вашого домашнього затишку, своїх спільних подій, освідчення в коханні, тощо.

 

Зйомку Лав Сторі можна робити і напередодні весілля. Це дасть змогу ближче познайомитися з фотографом і відеографом, зрозуміти дії, які можна і треба робити на фотосесії, як краще позувати для гарних кадрів.

 

Лав Сторі знімається не тільки для неодруженої пари, воно знімається дуже частот для тих, хто вже перебуває у шлюбі! Ваші спільні дати, річниці весілля, події - зйомка Love Story - це один із способів гарного проведення часу з коханою людиною, після якого у Вас залишаться гарні фотографії та чудове відео.

Як краще проводити зйомку Love Story?

Насамперед, зйомка Лав Сторі, як і будь-яка інша зйомка, вимагає від Вас певних зусиль і гарного настрою! Ваше бажання - це найперше, що впливає на зйомку!

 

Так само важливо Ваше бачення процесу зйомки, точніше результату, який Ви хочете отримати. Перед фотосесією перегляньте аналогічні картинки, оберіть для себе бажані, можете навіть зберегти їх у телефон - перед фотосесією обговоріть це з фотографом і покажіть йому ці рефернси, тоді він теж краще розумітиме, чого саме Ви хочете і як краще з Вами працювати.

 

Фотограф - він, звісно, професіонал, але думки, все ж таки, читати не вміє. Ви маєте розуміти зі свого боку, що в кожної людини своє бачення, тому завжди краще й потрібно все обговорювати.

 

Ще одна важлива річ, яка впливає на результат зйомки і залежить від Вас, - це підбір образу та одягу! Фотограф чи відеограф завжди можуть Вам дати пораду, але вони не знають повністю Ваш гардероб. Найголовніше правило підбору одягу для фотосесій - це один стиль і не більше 3-х кольорів! Що менше кольорів і відтінків в одязі, що більше Ваш одяг збігається за кольором і стилем один з одним (наприклад, джинси і в'язані білі светри, класична однотонна сукня і темний класичний костюм, легкий літній сарафан в підлогу і лляні шорти/штани та сорочка тощо), то в підсумку гармонійніший вигляд матиме Ваша пара на знімках або відео Love Story.

Ми завжди раді співпраці! Звертайтеся за телефоном:

+38 (066) 612 57 82

+38 (066) 86 25 398

Love story. Лав сторі Київ. Фотосесія лав сторі в Києві. Зйомка лав сторі Київ. Історія вашого кохання.