Наші контакти

 

+38 (066) 612-57-82

+38 (066) 862-53-98

Ми сімейна пара - Марія та Роман, ми займаємося фото і відеозйомкою. Ми дуже любимо свою роботу і намагаємося робити її максимально добре, щоб Ви були раді співпраці з нами. Ми поважаємо Вашу індивідуальність і побажання, і ми гарантуємо Вам зробити все від нас залежне, щоб, замовивши наші послуги, Ви були задоволені отриманими фотографіями і гарними відео!

Чи замислювалися Ви, як важливо запрошувати до співпраці не окремо кожного фахівця, а людей, які працюють у команді?!

 

У цьому є безліч плюсів: люди розуміють принципи роботи один одного, вони не заважають один одному (наприклад, Ви не побачите у своєму весільному кліпі фотографа, який закрив собою нареченого з нареченою у важливий момент весілля, так само відеограф не заважатиме фотографу під час зйомки, а обидва злагоджено та домовившись, знімуть чудовий матеріал!), вони допомагають одне одному, партнери роблять роботу злагодженою й покращеною, тому що в їхніх інтересах зробити спільний чудовий готовий матеріал. Адже не дарма люди об'єднуються в команди - вони притираються один до одного і розуміють один одного! А це позитивно впливає на спільну роботу злагодженої команди.

 

Командна робота - це шлях до успішної роботи! Обирайте людей у команді, дивіться їхні роботи, запитуйте, дізнавайтеся, але перш за все думайте - чи варта мала економія відносно всього Вашого весільного бюджету хорошої роботи гідних фахівців?!