ФОТОСЕСІЇ ВАГІТНОСТІ

Фотосесія вагітності - це один з моїх улюблених видів фотозйомки, адже вона завжди досить ніжна і спокійна, мила і зворушлива. Майбутні батьки з трепетом ставляться до свого відчуття того, що у них скоро з'явиться дитинка і вони стануть для неї люблячими батьками. Вагітність - це чудовий час.

 

Що ж стосується самої фотосесії вагітності, то можу дати кілька порад:

 

  • Найбільш вдалий час для проведення фотосесії вагітності - 7-8 місяць. У цей період животик майбутньої мами вже досить округлився, але не викликає сильної перевтоми або дискомфорту. Дівчина себе в цей час почуває чудово.
  • Вибір одягу для фотосесії - мінімум різних кольорів, 2-3 кольори в одязі, а фасон одягу для майбутньої мами потрібно обирати такий, який підкреслить животик. Взуття максимально зручне або змінне.
  • Макіяж і зачіска за бажанням, але все ж таки повністю відмовлятися від макіяжу не варто, адже на фотосесії занадто світлий макіяж стає блідішим удвічі.
  • Умовте чоловіка на фотосесію вагітності! Він так само причетний до цієї прекрасної події в житті Вашої сім'ї, тож чоловік завжди може виділити годинку свого часу і порадувати вагітну дружину. Тим більше, дитина, коли вже підросте, буде рада бачити на фотографіях щасливі обличчя обох своїх батьків.
  • Настрій налаштовуйте на позитив, адже фотосесія вагітності передбачає приємні моменти в житті людини, які варто закарбувати.

 

Як завжди, однією з порад є така - обговоріть заздалегідь свою майбутню фотосесію з фотографом, виберіть місце для фотосесії вагітності, підберіть одяг і образ. За бажання, доповніть свою зйомку різним реквізитом (букет квітів, віночок, дитячі речі, пінетки, знімок з УЗД тощо), а головне посміхайтеся, адже Ваш малюк відчуває, коли його батьки щасливі!

Ми завжди раді співпраці! Звертайтеся за телефоном:

+38 (066) 612 57 82

+38 (066) 86 25 398

Фотосесія вагітності - в очікуванні дива! Фотограф Марія Ковальчук. Зйомка вагітності Київ.