ВЕСІЛЬНА ВІДЕОЗЙОМКА

Весільний фільм Юрій та Анастасія

Якщо ви одного разу зустрінете Свою Людину, ви зрозумієте це одразу - ваші погляди, інтереси й бажання збігатимуться, ви рухатиметеся в одному напрямку. Вам буде добре разом, ви будете потрібні одне одному як повітря...Такі почуття безцінні!

Кліп Роман та Яна

Завжди, де б я не була, ти мені потрібен. Я твоя на віки. Де твоя рука, там моя вже поруч... Ти любов моя, обійми скоріше... І теплом своїм нас двох зігрій, адже ми одна сім'я.

Кліп Микола та Марія

Усі плюси і всі мінуси - все в тобі ідеально! Кохану людину приймають повністю і назавжди... І ми тепер разом назавжди, адже просто є люди створені одне для одного! І це ми. У мені є це почуття впевненості... і любові... великого кохання.

Весільний фільм Петро та Дарина

Ти моє безкрає море... Ти моє повітря, без якого не можливо дихати! Ти та людина, яку хочу обіймати вічно! Ти моє сонячне тепло, ти мої хвилі... Я кохаю тебе! Ти моя людина назавжди.

Кліп Андрій та Надія

Випадковості не випадкові! Ми завжди зустрічаємо на своєму життєвому шляху тих людей, які щось привнесуть у наше життя. Але деякі зустрічі особливі.... Вони дарують велике кохання! Головне - залишитися поруч назавжди зі своєю людиною.

Кліп Сергій та Віка

Якщо люди створені одне для одного, то вони обов'язково зустрінуться, нічого їм у підсумку не зможе перешкодити! Якщо ви вже знайшли рідну людину, будьте з нею поруч, грійте ваші почуття, кохайте одне одного, будьте разом і заодно, завжди.

Кліп Артем та Аліна

Випадкові зустрічі не випадкові... Ми знаходимо свою людину, коли цього хочемо і чекаємо, коли наші серця ще не знайомі, але вже тягнуться одне до одного і готові наповнитися коханням...

Кліп Станіслав та Ірина

Коли вони поруч, їхні руки торкаються... пальці обвивають один одного, стискаються долоні... в єдине ціле. Вони дивляться в очі одне одного і бачать у них себе. Щастя так близько, щастя в їхніх руках!

Кліп Наталя та Дементій

Кохати - значить віддавати себе коханій людині, не шкодуючи ні краплі. Відчувати стукіт її серця у своєму. Дихати одним повітрям. Кохати так, як більше ніхто не зможе!

Кліп Вадим та Яна

Коли люди створені одне для одного, то це видно з першого погляду. Вони зустріли одне одного саме тоді, коли їхні серця були готові! І нехай кохання триває вічно!

Кліп Ксенія та Олександр

Любов і краса - єдине ціле! Немає любові без краси і краси без любові - вони в очах того, хто дивиться! І яке ж прекрасне почуття кохати тебе без жодної на те причини, без приводу, просто бути поруч і дивитися в твої очі! І тонути в них від кохання...

Кліп Ігор та Олександра

Коли двоє людей живуть одне одним, вони подолають разом усе! Вони будуть щасливі завжди і кожна мить, проведена разом, буде наповнена радістю, повагою та коханням.

Кліп Андрій та Анастасія

А чи можна кохати сильніше?! Коли без тебе дихати неможливо, коли, прокидаючись, думки тільки про тебе, коли побачивши тебе, дихання завмирає, а серце вискакує з грудей! Люблю тебе шалено!

Кліп Роман та Світлана

Коли люди зустрічають одне одного і в їхніх серцях пробігає струм; коли вони дивляться одне на одного щоразу так, як під час першої зустрічі; коли вони прокидаються з думкою одне про одного і не уявляють далі жодного дня на самоті - це означає, що ці люди дві половинки одного цілого і їм судилося бути щасливими!

Кліп Денис та Юлія

Ніжні почуття пробуджують у людях усе найпрекрасніше. Вони наповнюють серце і душу. Вони заповнюють думки. Ніжні почуття викликають любов, любов у кожному погляді й дотику...

Кліп Євген та Юлія

Але ж є люди створені одне для одного! Коли вони поруч, усе ніби завмирає навколо них. Вони наповнені коханням і щастям одне до одного! Ціле життя попереду і вони йтимуть по ньому рука об руку - кохання їхній провідник!

Кліп Дмитро та Юлія

Дякую! Дякую за те, що ти у мене є! За те, що робиш мене щасливішою! За те, що далі по життю ми будемо йти рука об руку! Дякую за те, що любиш мене всім серцем і я кохаю тебе навіки.

Кліп Владислав та Вікторія

Кохати потрібно так, щоб це відчувалося в погляді, в дотиках, у вчинках... Кохати потрібно тих, без кого життя бути не може! Кохати потрібно сильно і бути з коханими вічно. 

Весільний кліп - це відео на 3-5 хвилин з різних моментів зйомки, яке монтується під музичний супровід. Відео проходить обробку, кольоро - та світлокорекцію, підбирається звук. 

 

Весільний фільм - це змонтоване відео, що складається з мінікліпів зі зборів, прогулянки, весільної церемонії, добірки цікавих моментів на бенкеті, вставок інтерв'ю або тостів гостей та інше, тривалістю від 10 до 60 хвилин, залежно від обраного пакету послуг. Усе відео обробляється, зводиться звук, підбирається музика. Весільний фільм - це основні моменти з усього весільного дня.

Ми завжди раді співпраці! Звертайтеся за телефонами:

+38 (066) 612 57 82

+38 (066) 86 25 398

Весільний відеограф Київ. Відеозйомка у Києві. Відеооператор Київ.